Back to home
Rzeczy

4 Design Days

Ostatnie tygodnie zimy umili nam katowickie wydarzenie, które z pewnością sprawi, że zapomnimy o ponurej aurze.  W dniach 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbędzie się III już edycja 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Uczestnicy przez cztery dni będą mogli brać udział w wydarzeniu zbierającym w jednym miejscu ikony światowego i polskiego designu, architektów i projektantów, ale również producentów i firmy usługowe. Specjaliści będą dyskutować o tym, co ich inspiruje i jakie trendy czekają w najbliższym czasie branżę nieruchomości i designu. W poprzedniej edycji 4 Design Days brało udział 300 prelegentów oraz 20 tys. zwiedzających w weekend dni otwartych. Podczas tych 4 dni odbyły się niezwykle ciekawe dyskusje, wciągające prezentacje i wykłady, gale rozdania nagród dla branży (Property Design Awards 2016 oraz Housemarket Silesia Awards 2016), wystawy, ekspozycja ponad 250 wystawców, a ponadto teatr, kino i design.

4DesignDays2018atrakcje

Organizatorzy zaznaczają, że ich celem jest ciągłe doskonalenie 4 Design Days. Chcą aby najbliższa edycja była jeszcze lepsza i większa zarówno pod kątem wystawców, jak i jakości spotkań. Zależy im również na stworzeniu platformy do wymiany różnych poglądów, dyskusji na temat roli architektury i wzornictwa w budowaniu jakości inwestycji oraz budowaniu miast w sposób przyjazny ich mieszkańcom.

Wydarzeniem towarzyszącym będą targi SILESIA BAZAAR Dizajn (17-18 lutego) poświęcone młodym niezależnym twórcom. Twórcy targów deklarują, że są zmęczeni wszechobecnymi wielkimi logami, które zasłaniają elewacje galerii handlowych. Chcą wesprzeć niszowe marki odznaczające się niekonwencjonalnością i przemyślanym, wysokiej jakości wzornictwem.

Więcej informacji: http://www.4dd.pl/2018/pl/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecamy
Polecamy